Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Kod producenta (MPN) | LC32HG70QQUXEN |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | WQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1800 R) |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Montaż na ścianie (VESA), Możliwość pochylenia panela (tilt), Obrotowa podstawa monitora (swivel), Panel obrotowy (pivot), Regulacja wysokości monitora (height adjustment) |
| Materiał wykonania obudowy | Plastik |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Transformer stand |
| Waga produktu | 9,60 kg |
| Wysokość (mm) | 622 |
| Szerokość (mm) | 724 |
| Głębokość (mm) | 381 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości monitora w zakresie 145 mm |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |