Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | EMDX |
| Model produktu | EM32D-A |
| Kod producenta (MPN) | LH32EMDIBGBXEN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 31,5'' |
| Standard matrycy | QHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | E-Paper |
Interfejsy WE/WY | |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 2 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | 200 x 200 mm |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | EMC (klasa A) |
| Kolor obudowy | Biały, Szary |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 2,40 kg |
| Wysokość (mm) | 421 |
| Szerokość (mm) | 725 |
| Głębokość (mm) | 18 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Łączność: WiFi Bluetooth Pamięć flash: 8GB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |