Monitor Samsung Odyssey G5 LC32G55TQWRXEN
Ostatnia cena
1549.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
75243
75243
Ostatnia cena
1 549,00 zł
netto: 1 259,35 zł
Produkt wycofany ze sprzedaży
Autoryzowany Partner Samsung Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
MonitorySpecyfikacja techniczna Samsung Odyssey G5 LC32G55T LC32G55TQWRXEN
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | Odyssey G5 |
| Model produktu | Odyssey G5 LC32G55T |
| Kod producenta (MPN) | LC32G55TQWRXEN |
| EAN / GTIN-13 | 8806092010673 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 32'' |
| Standard matrycy | QHD |
| Rozdzielczość matrycy | 2560 x 1440 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1000 R) |
| Kontrast | 2500:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 144 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 40 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 54 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,70 kg |
| Wysokość (mm) | 534 |
| Szerokość (mm) | 710 |
| Głębokość (mm) | 273 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |