Klasa energetyczna produktu Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | Odyssey G9 |
| Model produktu | LS49AG950 |
| Kod producenta (MPN) | LS49AG950NUXEN |
| EAN / GTIN-13 | 8806092522398 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 49'' |
| Rozdzielczość matrycy | 5120 x 1440 |
| Format obrazu | 32:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1000 R) |
| Kontrast | 1000000:1 |
| Jasność matrycy | 420 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 1 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 240 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 55 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 95 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 14,50 kg |
| Wysokość (mm) | 537 |
| Szerokość (mm) | 1150 |
| Głębokość (mm) | 418 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |