Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | QBC |
| Model produktu | QB13C |
| Kod producenta (MPN) | LH13QBCEBGBXEN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 13'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | ADS |
| Kontrast | 800:1 |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Czas reakcji matrycy | 30 ms |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 1 szt - HDMI 1.4 |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | EMC (klasa B) |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Frame stand |
| Waga produktu | 0,80 kg |
| Wysokość (mm) | 194 |
| Szerokość (mm) | 322 |
| Głębokość (mm) | 20 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Łączność: WiFi Bluetooth Wersja systemu operacyjnego: Tizen 7.0 Pamięć flash: 8GB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |