Rozwiązania do wideokonferencji
Microsoft Teams Rooms (MTR)
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Model produktu | QP105D-5K |
| Kod producenta (MPN) | LH105QPD5BGXEN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 105" |
| Standard matrycy | 5K |
| Rozdzielczość matrycy | 5120 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | VA |
| Kontrast | 4000:1 |
| Jasność matrycy | 500 nit |
| Czas reakcji matrycy | 6 ms |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.4 |
| HDMI | 3 szt - HDMI 2.1 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 4 |
| Moc głośników | 10 W |
| Bluetooth | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 55,60 kg |
| Wysokość (mm) | 1068 |
| Szerokość (mm) | 2484 |
| Głębokość (mm) | 48 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Wersja systemu operacyjnego: Tizen 8.0 Pamięć flash: 16GB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |