Sprawdź inne produkty w kategorii Monitory
Monitory Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | SE650 |
| Model produktu | S24E650PL |
| Kod producenta (MPN) | LS24E65UPLC/EN |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 23,6'' |
| Standard matrycy | Full HD |
| Rozdzielczość matrycy | 1920 x 1080 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | PLS |
| Kontrast | 1000:1 |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Czas reakcji matrycy | 4 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt |
| HDMI | 1 szt |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc głośników | 1 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Montaż na ścianie (VESA), Możliwość pochylenia panela (tilt), Obrotowa podstawa monitora (swivel), Panel obrotowy (pivot), Regulacja wysokości monitora (height adjustment) |
| Materiał wykonania obudowy | Plastik |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 5,70 kg |
| Wysokość (mm) | 357 |
| Szerokość (mm) | 555 |
| Głębokość (mm) | 224 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |