Monitor Samsung ViewFinity S6 LS27D600UAUXEN 27" IPS QHD HDR10 100Hz USB-C Dock 90W
0/5
ID Produktu: 109162
Producent: Samsung
Gwarancja: 36 miesięcy on-site
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Monitor Samsung ViewFinity S6 LS27D600UAUXEN
ID Produktu:
109162
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty Santander
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Specyfikacja techniczna Samsung S60UD LS27D600UAUXEN
Produkt
Producent Samsung
Rodzina produktu ViewFinity
Seria produktu ViewFinity S6
Model produktu S60UD
Kod producenta (MPN) LS27D600UAUXEN
EAN / GTIN-13 8806095524658
Przeznaczenie Biznes
Klasa produktu Monitor
Matryca
Przekątna matrycy 27''
Standard matrycy QHD
Rozdzielczość matrycy 2560 x 1440
Format obrazu 16:9
Technologia ekranu IPS
Kontrast 1000:1
Jasność matrycy 350 cd/m2
Pokrycie palety barw 99% sRGB
Czas reakcji matrycy 5 ms
Obsługiwany standard HDR HDR10
Obsługiwane technologie AMD® FreeSync™
Częstotliwość odświeżania matrycy 100 Hz
Kąt widzenia pionowy 178 stopni
Kąt widzenia poziomy 178 stopni
Interfejsy WE/WY
Display Port 1 szt - DP 1.4
HDMI 1 szt - HDMI 2.0
USB 2.0 (480 Mbps) 3 szt
USB 3.2 Gen 2 typ C (10 Gbps) 1 szt (z Display Port)
RJ-45 [LAN] 1 szt
Wyjście słuchawkowe Minijack
Multimedia
Hub USB Tak
Gwarancja
Typ gwarancji Producenta
Rodzaj gwarancji On-Site (Naprawa u klienta)
Czas trwania gwarancji 36 miesięcy
Klasa energetyczna
Klasa energetyczna (tryb SDR) E
Pobór mocy w trybie SDR 20 W
Pobór mocy w trybie czuwania 0,5 W
Właściwości fizyczne
Funkcje monitora Funkcjonalność KVM, Funkcjonalność stacji dokującej
Montaż na ścianie (VESA) Tak
Możliwość pochylenia panelu (tilt) Tak
Obrotowa podstawa (swivel) Tak
Panel obrotowy (pivot) Tak
Regulacja wysokości (height adjustment) Tak
Materiał wykonania obudowy Tworzywa sztuczne
Certyfikaty ENERGY STAR®, EPEAT™ Silver, TCO Certified, TÜV Flicker-free
Kolor obudowy Czarny
Typ stojaka Monitor stand
Waga produktu 6,10 kg
Wysokość (mm) 557
Szerokość (mm) 613
Głębokość (mm) 220
Uwagi
Dodatkowe informacje Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca:
- Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem portu USB-C pozwoli zarówno transmitować obraz, jak i zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB.