Monitor Samsung ViewFinity S6 LS34C650TAUXEN 34" Curved VA UWQHD HDR10 100Hz Thunderbolt 3 90W
103224
Omówienie Samsung S34C650TAU LS34C650TAUXEN
Odkryj Samsung ViewFinity S65TC 34 cale
Samsung ViewFinity S65TC to uniwersalny monitor, zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach biznesowych, jak i graczach. Duży, 34-calowy ekran o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli (UWQHD) gwarantuje wysoką jakość prezentowanych treści. Z jego zakrzywionym wyświetlaczem o proporcjach 21:9, użytkownik może efektywnie wykorzystać przestrzeń dostępną na ekranie. Tym samym w przypadku pracy wielozadaniowej nie jest konieczny drugi monitor. Sprzęt wyposażono w AMD FreeSync™, który skutecznie redukuje wszelkie rwania oraz przeskakiwanie obrazu. Niemalże bezramkowa konstrukcja sprawia, że użytkownikowi łatwiej skupić się na wyświetlanym obrazie. Urządzenie wyposażono także w HDR10, który zapewnia dynamiczny zakres głębszych czerni i jaskrawych bieli. Eye Saver Mode dba o eliminacje migotania ekranu, a także redukuje szkodliwe niebieskie światło.
Bezpieczny dla oczu
W przypadku sprzętu użytkowanego codziennie przez wiele godzin, warto zwrócić uwagę na dbałość o zdrowie. Samsung ViewFinity S65TC dostał certyfikat instytutu TUV, który przyznawany jest za odpowiednią ochronę oczu. Świadczy to o tym, że urządzenie w dużym stopniu zmniejsza natężenie światła niebieskiego. Eliminuje również migotanie obrazu, które jest męczące dla użytkowników. Zakrzywiony wyświetlacz również skuteczniej wpływa na mniejsze zmęczenie oczu.
Wysoka jakość ekranu
Samsung ViewFinity S65TC ma 34-calowy ekran o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli (UWQHD), który zapewnia wysoką jakość wyświetlanych treści. Optymalne zakrzywienie na poziomie 1000R i proporcje 21:9 sprawiają, że użytkownikowi łatwiej objąć wzrokiem całą powierzchnię ekranu. Monitor posiada wsparcie dla technologii HDR10, która wnosi dynamiczny zakres głębszych czerni i jaskrawych bieli. Urządzenie wyposażono również w AMD FreeSync™, która ma za zadanie synchronizację częstotliwości odświeżania monitora. Tym samym obraz staje się bardziej płynny, a takze pozbawiony niechcianych wad.
Wielofunkcyjny
Samsung ViewFinity S65TC zaprojektowano z myślą o wielofunkcyjności. Jego proporcje 21:9 dają spore możliwości na efektywne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Zintegrowany przełącznik KVM umożliwia podłączenie, a także sterowanie dwoma źródłami obrazu naprzemiennie. Użytkownik może wybrać podzielony ekran oraz korzystać z funkcji Picture-in-picture lub Picture-by-picture. Tym samym urządzenie sprawdzi się w pracy wielozadaniowej, bez potrzeby używania drugiego monitora. Matryca z wysoką częstotliwością odświeżania 100Hz wyświetla więcej klatek na sekundę. Wpływa to na większy komfort oglądania filmów i grania w czasie wolnym.
Specyfikacja techniczna Samsung S34C650TAU LS34C650TAUXEN
Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Rodzina produktu | ViewFinity |
| Model produktu | S34C650TAU |
| Kod producenta (MPN) | LS34C650TAUXEN |
| EAN / GTIN-13 | 8806095207834 |
| Przeznaczenie | Biznes |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Przekątna matrycy | 34'' |
| Standard matrycy | UWQHD |
| Rozdzielczość matrycy | 3440 x 1440 |
| Format obrazu | 21:9 |
| Powłoka matrycy | Matowa |
| Technologia ekranu | VA |
| Matryca zakrzywiona (promień) | Tak (1000 R) |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Pokrycie palety barw | 115% sRGB |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Obsługiwany standard HDR | HDR10 |
| Obsługiwane technologie | AMD® FreeSync™ |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 100 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt - DP 1.2 |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
| Thunderbolt | 2 szt - Thunderbolt 3 |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Moc głośników | 5 W |
| Hub USB | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Klasa energetyczna | |
| Klasa energetyczna (tryb SDR) | G |
| Klasa energetyczna (tryb HDR) | G |
| Pobór mocy w trybie SDR | 32 W |
| Pobór mocy w trybie HDR | 52 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
Właściwości fizyczne | |
| Funkcje monitora | Funkcjonalność stacji dokującej |
| Montaż na ścianie (VESA) | 100 x 100 mm |
| Możliwość pochylenia panelu (tilt) | Tak |
| Obrotowa podstawa (swivel) | Tak |
| Regulacja wysokości (height adjustment) | Tak |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Certyfikaty | ENERGY STAR®, TCO Certified |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ stojaka | Monitor stand |
| Waga produktu | 8,10 kg |
| Wysokość (mm) | 562 |
| Szerokość (mm) | 807 |
| Głębokość (mm) | 241 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Monitor może funkcjonować jako stacja dokująca: - Podłączenie urządzenia z wykorzystaniem jednego z portów Thunderbolt pozwoli zasilić je mocą do 90W oraz skorzystać z wbudowanego w monitor hub-a USB. - Podłączenie monitora do sieci (z wykorzystaniem portu RJ-45) udostępnia ją podpiętemu do niego urządzeniu. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |