Produkt | |
| Producent | Samsung |
| Seria produktu | WAF |
| Model produktu | WA65F |
| Kod producenta (MPN) | LH65WAFWLGCXEN |
| Przeznaczenie | Dla szkoły |
| Klasa produktu | Monitor |
Matryca | |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | 40-sto punktowa |
| Przekątna matrycy | 65'' |
| Standard matrycy | UHD (4K) |
| Rozdzielczość matrycy | 3840 x 2160 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Technologia ekranu | IPS |
| Kontrast | 1200:1 |
| Jasność matrycy | 400 nit |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
| Częstotliwość odświeżania matrycy | 60 Hz |
| Kąt widzenia pionowy | 178 stopni |
| Kąt widzenia poziomy | 178 stopni |
Interfejsy WE/WY | |
| HDMI | 2 szt - HDMI 2.1 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
| Wyjście słuchawkowe | Minijack |
Multimedia | |
| Hub USB | Tak |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | Tak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Montaż na ścianie (VESA) | 600 x 400 mm |
| Materiał wykonania obudowy | Aluminium, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ stojaka | Montowany na ścianę |
| Waga produktu | 36,20 kg |
| Wysokość (mm) | 898 |
| Szerokość (mm) | 1482 |
| Głębokość (mm) | 88 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Wersja systemu operacyjnego: Android 14 Pamięć flash: 64GB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Samsung; Skr. pocztowa 12987, Dublin, Irlandia; www.samsung.com |