Mysz bezprzewodowa Dell Alienware Wireless Lunar Light AW620M 545-BBFC
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
96543
96543
289,00 zł
netto: 234,96 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 6,84 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Dell Technologies Platinum Partner - Certyfikowani Inżynierowie Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Dell Alienware AW620M 545-BBFC
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Seria produktu | Alienware |
| Model produktu | Alienware AW620M |
| Kod producenta (MPN) | 545-BBFC |
| Wykorzystywana łączność | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Sposób podłączenia myszy | Kabel USB, Radiowa |
| Długość przewodu | 2,0 m |
| Typ przewodu | Paracord |
| Dedykowane zastosowanie myszy | Dla graczy |
| Profil myszy | Dla praworęcznych |
| Technologia czujnika | Optyczny |
| Rozdzielczość czujnika | 26000 dpi |
| Maksymalna częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Ilość przycisków myszy | 7 |
| Żywotność mikroprzełączników | 70 milionów kliknięć |
| Ilość rolek myszy | 1 |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Biały |
| Waga produktu | 0,10 kg |
| Wysokość (mm) | 42 |
| Szerokość (mm) | 78 |
| Głębokość (mm) | 132 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |