Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | AOC |
| Seria produktu | AOC Gaming |
| Model produktu | AOC Gaming GM300 |
| Wykorzystywana łączność | Przewodowa |
| Sposób podłączenia myszy | Kabel USB |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Dedykowane zastosowanie myszy | Dla graczy |
| Profil myszy | Uniwersalny |
| Model czujnika | Pixart PMW3327 |
| Technologia czujnika | Optyczny |
| Rozdzielczość czujnika | do 6200 dpi |
| Maksymalna częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Ilość przycisków myszy | 7 |
| Mikroprzełączniki | Kailh |
| Żywotność mikroprzełączników | 30 milionów kliknięć |
| Ilość rolek myszy | 1 |
| Rodzaj podświetlenia | RGB |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,131 kg |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilność: Mac Windows |
| Wysokość (mm) | 40 |
| Szerokość (mm) | 64 |
| Głębokość (mm) | 121 |