Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Krux |
| Wykorzystywana łączność | Przewodowa |
| Sposób podłączenia myszy | Kabel USB |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Typ przewodu | Paracord |
| Dedykowane zastosowanie myszy | Dla graczy |
| Profil myszy | Dla praworęcznych |
| Model czujnika | A825F |
| Technologia czujnika | Optyczny |
| Rozdzielczość czujnika | do 12800 dpi |
| Maksymalna częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Ilość przycisków myszy | 7 |
| Ilość rolek myszy | 1 |
| Rodzaj podświetlenia | Trzystrefowe RGB |
| Materiał wykonania ślizgaczy | PTFE (Teflon®) |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,099 kg |
| Wysokość (mm) | 38 |
| Szerokość (mm) | 67 |
| Głębokość (mm) | 121 |