Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | MSI |
| Wykorzystywana łączność | Przewodowa |
| Sposób podłączenia myszy | Kabel USB |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Dedykowane zastosowanie myszy | Dla graczy |
| Profil myszy | Dla praworęcznych |
| Model czujnika | PMW3325 |
| Technologia czujnika | Optyczny |
| Rozdzielczość czujnika | do 5000 dpi |
| Maksymalna częstotliwość próbkowania | 1000 Hz |
| Ilość przycisków myszy | 6 |
| Mikroprzełączniki | Omron |
| Żywotność mikroprzełączników | 10 milionów kliknięć |
| Ilość rolek myszy | 1 |
| Rodzaj podświetlenia | RGB |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,089 kg |
| Wysokość (mm) | 118 |
| Szerokość (mm) | 62 |
| Głębokość (mm) | 37 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |