Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputerowe Produkt | |
| Producent | Krux |
| Kod producenta (MPN) | KRX0015 |
| Format płyty głównej | mATX, Mini-ITX |
| Maks. wysokość chłodzenia CPU | 136 mm |
| Maks. długość karty graficznej | 280 mm |
| Maks. długość zasilacza | 280 mm |
| Rodzaj i ilość slotów HDD/SSD | 3x 2,5/3,5 cala |
| Maks. ilość wentylatorów | 3 |
| Złącza przedniego panelu | 1x USB 3.0, 1x wejście mikrofonu, 1x wyjście słuchawkowe, 2x USB 2.0 |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Materiał wykonania obudowy | Tworzywa sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 3,00 kg |
| Wysokość (mm) | 359 |
| Szerokość (mm) | 184 |
| Głębokość (mm) | 351 |
| Dodatkowe informacje | Obudowa wyposażona jest w: 1x wentylator Krux 80 mm |