Sprawdź inne produkty w kategorii Podzespoły komputerowe
Podzespoły komputerowe Produkt | |
| Producent | Krux |
| Kod producenta (MPN) | KRX0132 |
| Format płyty głównej | ATX, mATX, Mini-ITX |
| Maks. wysokość chłodzenia CPU | 159 mm |
| Maks. długość karty graficznej | 310 mm |
| Maks. długość zasilacza | 160 mm |
| Rodzaj i ilość slotów HDD/SSD | 1x 2,5/3,5 cala, 1x 3,5 cala, 2x 3,5 cala |
| Maks. ilość wentylatorów | 6 |
| Możliwość montażu chłodzenia wodnego | Tak |
| Rozmiary radiatorów chłodzenia wodnego | 120 mm (z tyłu), 120/240 mm (z przodu) |
| Złącza przedniego panelu | 1x USB 3.0, 1x wejście mikrofonu, 1x wyjście słuchawkowe, 2x USB 2.0 |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Szkło, Tworzywa sztuczne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 4,10 kg |
| Wysokość (mm) | 439 |
| Szerokość (mm) | 215 |
| Głębokość (mm) | 375 |
| Dodatkowe informacje | Obudowa wyposażona jest w: 2x Filtr przeciwkurzowy 3x Wentylator (2x Krux RGB 140mm 3-pin + 1x Krux RGB 120 mm 3-pin) |