Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | TP-Link |
| Pojemność powerbanku | 15600 mAh |
| Woltaż na wejściu | 5V / 2,4A |
| Woltaż na wyjściu | 5V / 2,4A (jeden port) | 5V / 3A (oba porty jednocześnie) |
| Dostępne złącza powerbanku | 1x microUSB, 2x USB typu A |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Biały, Niebieski |
| Waga produktu | 0,35 kg |
| Wysokość (mm) | 150 |
| Szerokość (mm) | 61 |
| Głębokość (mm) | 23 |
| Informacja o kompatybilności | Urządzenia smart z systemem iOS, Android, Windows i większość urządzeń zasilanych poprzez USB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |