Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | TP-Link |
| Pojemność powerbanku | 5200 mAh |
| Woltaż na wejściu | 5V / 2,4A |
| Woltaż na wyjściu | 5V / 2,4A |
| Dostępne złącza powerbanku | 1x microUSB, 1x USB typu A |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Biały, Niebieski |
| Waga produktu | 0,14 kg |
| Wysokość (mm) | 93 |
| Szerokość (mm) | 54 |
| Głębokość (mm) | 22 |
| Informacja o kompatybilności | Urządzenia mobilne, takie jak tablety, smartfony i inne urządzenia ładowane napięciem 5V przez port USB |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |