Powerbank Lenovo Go Wireless Mobile 10000 mAh 40ALLG1WWW
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
103588
103588
370,00 zł
netto: 300,81 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 8,76 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Platinum Partner Lenovo Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Pojemność powerbanku | 10000 mAh |
| Woltaż na wyjściu | 9V / 3A |
| Dostępne złącza powerbanku | 2x USB typu C |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Carry-In/Door-To-Door (Naprawa w serwisie) |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga produktu | 0,25 kg |
| Wysokość (mm) | 19 |
| Szerokość (mm) | 168 |
| Głębokość (mm) | 72 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |