Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | TP-Link |
| Model produktu | TL-WPA8630 KIT |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Powerline |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | AES (128-bit) |
| Porty | 3x RJ-45 |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
Właściwości fizyczne | |
| Wysokość (mm) | TL-WPA8630: 141 | TL-PA8010P: 131 |
| Szerokość (mm) | TL-WPA8630: 68 | TL-PA8010P: 72 |
| Głębokość (mm) | TL-WPA8630: 45 | TL-PA8010P: 42 |
| Dodatkowe informacje | Zasięg transmisji do 300m w obrębie budynku |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | TP-LINK POLSKA Sp. z.o.o.; Ożarowska 40/42, 05-850 Duchnice; [email protected] |