Produkt | |
| Producent | Epson |
| Seria produktu | EB |
| Model produktu | EB-770Fi |
| Kod producenta (MPN) | V11HA78080 |
| EAN / GTIN-13 | 8715946715230 |
Parametry | |
| Źródło światła | Laser |
| System projekcji | 3LCD |
| Maksymalna żywotność źródła światła | 20000 godzin (standard), 30000 godzin (ECO) |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 pikseli |
| Jasność | 4100 lumenów |
| Współczynnik kontrastu | 5000000:1 |
| Proporcja obrazu | 16:9 |
| Rozmiar obrazu | 60 - 100 cali |
| Fokus | Ręczny |
| Przesunięcie | 5:1 |
| Odświeżanie pionowe | 192 - 240 Hz |
| Złącza | 1x VGA (wyjście), 1x minijack (wejście), 1x RJ-45, 1x RS232, 2x VGA (wejście), Wejście sygnału kompozytowego, Miracast, 2x USB-A, 3x HDMI (wejście) |
| Typ bezprzewodowej karty sieciowej | WiFi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Moc głośników | 16 W |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 60 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 6,00 kg |
| Wysokość (mm) | 133 |
| Szerokość (mm) | 356 |
| Głębokość (mm) | 395 |
Dodatkowe informacje | |
| Zużycie energii | 0,5 W (tryb czuwania), 141 W (ECO), 197 W |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Seiko Epson Corporation; 3-3-5, Owa, Suwa-shi, Nagano 392-8502, Japan; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Epson Europe B.V.; Atlas Arena, Asia Building, Hoogoorddreef 5 - 1101BA Amsterdam, Netherlands; [email protected] |