Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | D-Link |
| Model produktu | DWR-978 |
| EAN / GTIN-13 | 790069458668 |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Router 5G |
| Standardy IP | IP v6, IP v4 |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WPA, WPA2, WPA3 |
| Porty | SIM Card x1, 1x RJ-45 WAN, 1x USB 2.0, 4x RJ-45 LAN |
| Firewall | Filtrowanie adresów IP i MAC, Ochrona DoS, Wykrywanie włamań SPI |
| Kontrola dostępu | Kontrola rodzicielska |
| Możliwości zarządzania | DHCP, DMZ, IPSec, L2TP, Obsługa VPN, PPTP |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,92 kg |
| Wysokość (mm) | 234,5 |
| Szerokość (mm) | 245 |
| Głębokość (mm) | 55,25 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |