Router D-Link - DIR-1960
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
66805
66805
Produkt wycofany ze sprzedaży
Autoryzowany Partner D-Link Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia siecioweSpecyfikacja techniczna D-Link DIR-1960
Produkt | |
| Producent | D-Link |
| Model produktu | DIR-1960 |
| EAN / GTIN-13 | 790069443695 |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Router DSL |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WPA, WPA2, WPS |
| Porty | 1x RJ-45 WAN, 1x USB 3.0, 4x RJ-45 LAN |
| Możliwości zarządzania | DMZ |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,59 kg |
| Wysokość (mm) | 65 |
| Szerokość (mm) | 223 |
| Głębokość (mm) | 177 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |