Router D-Link DWR-932
Ostatnia cena
260.00 zł
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
91210
91210
Ostatnia cena
260,00 zł
netto: 211,38 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner D-Link Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna D-Link DWR-932
Produkt | |
| Producent | D-Link |
| Model produktu | DWR-932 |
| EAN / GTIN-13 | 790069405983 |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Router LTE |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WPA, WPA2-PSK, WPS |
| Porty | 1x RJ-45 |
| Możliwości zarządzania | UPnP |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,10 kg |
| Wysokość (mm) | 16 |
| Szerokość (mm) | 97 |
| Głębokość (mm) | 60 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |