Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | D-Link |
| Model produktu | DWR-921/E |
| EAN / GTIN-13 | 790069382246 |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Router LTE |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WEP, WPA, WPA2, WPS |
| Porty | 1x RJ-45 WAN, 4x RJ-45 LAN |
| Firewall | NAT Firewall, Wykrywanie włamań SPI |
| Możliwości zarządzania | DMZ, Serwer wirtualny |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,50 kg |
| Wysokość (mm) | 24 |
| Szerokość (mm) | 190 |
| Głębokość (mm) | 112 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |