Sprawdź inne produkty w kategorii Urządzenia sieciowe
Urządzenia sieciowe Produkt | |
| Producent | D-Link |
| Model produktu | DWR-2101 |
| EAN / GTIN-13 | 790069454332 |
Parametry | |
| Typ urządzenia | Router 5G, Router LTE |
| Obsługiwane standardy WiFi | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Obsługiwane częstotliwości WiFi | 5 GHz, 2,4 GHz |
| Obsługiwane szyfrowanie | WPA, WPA2, WPA3 |
| Porty | 1x RJ-45 , 1x USB-C (ładowanie) |
| Możliwości zarządzania | DMZ, Statystyki ruchu sieciowego, Wiadomości SMS |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Waga produktu | 0,24 kg |
| Wysokość (mm) | 23,5 |
| Szerokość (mm) | 119 |
| Głębokość (mm) | 72 |
| Dodatkowe informacje | Bateria litowo-jonowa o pojemności 5260 mAh. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | D-Link (Polska) Sp. z o.o.; Mysikrólika 11a, 02-809 Warszawa; [email protected] |