Serwer Dell PowerEdge R360 EMEA_PROMO_R360_SPL2 6315P 16GB 2000SSD H355 i9Ent 700W
185577
Omówienie Dell PowerEdge R360 EMEA_PROMO_R360_SPL2
Odkryj PowerEdge R360
Moc, na której możesz polegać!
Dell PowerEdge R360 to serwer typu rack. Stworzono go z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, które potrzebują wydajności i niezawodności. Wyposażony w procesory Intel Xeon, zapewnia wysoką moc obliczeniową przy jednoczesnym oszczędzaniu energii. Dzięki elastycznej konfiguracji pamięci RAM i przestrzeni dyskowej, umożliwia łatwe dostosowanie do potrzeb firmy. Serwer ten dodatkowo oferuje zaawansowane funkcje zarządzania i zabezpieczeń, co ułatwia administrowanie oraz chroni dane. Dell PowerEdge R360 to solidne rozwiązanie, które wspiera rozwój biznesu w środowiskach wymagających skalowalności i stabilności.
Zabezpieczenia najwyższej klasy
Serwer Dell PowerEdge R360 wyposażono również w funkcje redundancji, które minimalizują ryzyko przestojów. Zasilacze hot-plug i dyski twarde hot-swap pozwalają na wymianę komponentów bez konieczności wyłączania systemu, co zapewnia ciągłość pracy. Ponadto, wsparcie dla wirtualizacji umożliwia optymalne wykorzystanie zasobów oraz łatwiejsze zarządzanie różnorodnymi obciążeniami. Dell PowerEdge R360 to idealne połączenie wydajności, niezawodności i elastyczności, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo może działać sprawnie i efektywnie. Stanie się to również niezależnie od wyzwań, jakie postawi przed nim dynamicznie zmieniający się rynek.
Specyfikacja techniczna Dell PowerEdge R360 EMEA_PROMO_R360_SPL2
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge R |
| Model produktu | PowerEdge R360 |
| Kod producenta (MPN) | EMEA_PROMO_R360_SPL2 |
| Typ obudowy | RACK |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Procesory Intel® Xeon® 6 (Raptor Lake) |
| Model procesora | Xeon® 6315P |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 4 / 4 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,7 GHz |
| Pamięć cache procesora | 12 MB |
| TDP procesora | 55 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | UDIMM DDR5 ECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 4x 3,5" SAS/SATA, 8x 2,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 2000 GB 3,5" HDD 7200RPM |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H355 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 10 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 1 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 700 W |
Zarządzanie | |
| Kontroler zdalnego dostępu | iDRAC9 |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Next Bussines Day Basic (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 8,36 kg |
| Wysokość (mm) | 43 |
| Szerokość (mm) | 482 |
| Głębokość (mm) | 599 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |