Serwer Dell PowerEdge R570 EMEA_PROMO_PER570_SPL2 12x3,5" 6511P 32GB 2x960SSD H965i i10Ent 2x1100W
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
185585
185585
34 731,00 zł
netto: 28 236,59 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 821,97 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Dell Technologies Platinum Partner - Certyfikowani Inżynierowie Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Dell PowerEdge R570 EMEA_PROMO_PER570_SPL2
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge R |
| Model produktu | PowerEdge R570 |
| Kod producenta (MPN) | EMEA_PROMO_PER570_SPL2 |
| Typ obudowy | RACK |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Procesory Intel® Xeon® 6 (Raptor Lake) |
| Model procesora | Xeon® 6511P |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 16 / 32 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,3 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 72 MB |
| TDP procesora | 150 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 16 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 4 TB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | RDIMM DDR5 ECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 12x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 2 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 960 GB 2,5” SSD w ramce 3,5” |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H965i |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
| Zainstalowana pamięć kontrolera RAID | 8 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 2 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 2 szt |
| Moc zasilacza | 1100 W |
Zarządzanie | |
| Kontroler zdalnego dostępu | iDRAC10 |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 4, 3x Gen 5 |
Interfejsy WE/WY | |
| Display Port | 1 szt mini Display Port |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 2.0 typ C (480 Mbps) | 1 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Next Bussines Day Basic (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 31,00 kg |
| Wysokość (mm) | 87 |
| Szerokość (mm) | 482 |
| Głębokość (mm) | 815 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |