Sprawdź inne produkty w kategorii Serwery
Serwery
Serwer Dell PowerEdge R650xs zaprojektowano z myślą o wypełnianiu ściśle określonych zadań. Należą do nich między innymi wirtualizacja i obsługa rozwiązań chmurowych lub baz danych, a także projekty wymagające dużej mocy obliczeniowej. Umożliwiają to maksymalnie dwa skalowalne procesory Intel Xeon 3-ciej generacji, oferujące łącznie do 64 rdzeni obliczeniowych. PowerEdge R650xs przystosowano nie tylko do obsługi dużej ilości tradycyjnych dysków twardych SAS/SATA. Zapewnia on także wsparcie dla bardzo szybkich nośników z interfejsem NVMe, podnoszących jego wydajność w zakresie zapisu i odczytu danych. Duża liczba dostępnych gniazd pamięci operacyjnej oraz rozszerzeń gwarantuje potencjał do zwiększenia funkcjonalności serwera w razie potrzeby. Administratorów infrastruktury IT ucieszy zintegrowany kontroler iDRAC9, umożliwiający zdalne zarządzanie urządzeniem. Dzięki temu wykonywanie ich obowiązków staje się możliwe nawet wtedy, gdy Ci przebywają poza biurem.
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge R |
| Model produktu | PowerEdge R650xs |
| Kod producenta (MPN) | PER650XS3A |
| Typ obudowy | RACK 1U |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 2 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Procesory skalowalne Intel® Xeon® Gen. 3 (Ice Lake) |
| Model procesora | Xeon® Gold 5317 |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 12 / 24 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,0 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,6 GHz |
| Pamięć cache procesora | 18 MB |
| TDP procesora | 150 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 16 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 2 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 512 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 8x 2,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 480 GB 2,5” SSD |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H755 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
| Zainstalowana pamięć kontrolera RAID | 8 GB |
| Rodzaj interfejsu kontrolera RAID | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
Zasilanie | |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 800 W |
Zarządzanie | |
| Kontroler zdalnego dostępu | iDRAC9 |
| Licencja | Basic, Enterprise, Express |
| Interfejsy kontrolera | USB Micro-AB (iDRAC Direct) |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 3x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (microUSB), 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Basic On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 16,60 kg |
| Wysokość (mm) | 43 |
| Szerokość (mm) | 482 |
| Głębokość (mm) | 735 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Podana wartość maksymalnej możliwej pamięci RAM dotyczy sytuacja, gdy obecny jest tylko 1 procesor. W przypadku zastosowania 2 CPU maksymalna ilość RAM ulega podwojeniu |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |