Sprawdź inne produkty w kategorii Serwery
Serwery
Dell PowerEdge R7515 to serwer o ogromnym potencjale związanym z pracą na dużych zbiorach danych. Jego przeznaczenie leży nie tylko w ich analizie, ale również składowaniu (SDS). Dzięki wykorzystaniu do 24 dysków z interfejsem NVMe możliwe jest ich szybkie zapisywanie i odczytywanie. Obecność procesora AMD EPYC™ drugiej lub trzeciej generacji, dysponującym maksymalnie 64 rdzeniami obliczeniowymi, czyni serwer użytecznym także w wirtualizacji. Obecność aż 16 gniazd na kości pamięci sprawia, że łatwo dokonać rozbudowy jednostki w razie potrzeby. Kontroler iDRAC9 pomoże administratorom infrastruktury IT w utrzymaniu jej pełnej sprawności. Umożliwia on zarówno zdalne radzenie sobie z awariami, jak i monitorowanie systemu w celu zapobieganiu problemom.
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge R |
| Model produktu | PowerEdge R7515 |
| Kod producenta (MPN) | PER751501A |
| Typ obudowy | RACK 2U |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Procesory AMD EPYC™ serii 7002 (Gen. 2, Rome) |
| Model procesora | EPYC™ 7262 |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,2 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 128 MB |
| TDP procesora | 155 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 16 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 8 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 2 TB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 8x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 480 GB 2,5” SSD w ramce 3,5” |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H330 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 10, 50 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
| Rodzaj interfejsu kontrolera RAID | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Matrox |
| Model karty zintegrowanej | G200eR2 |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 2 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 750 W |
Zarządzanie | |
| Kontroler zdalnego dostępu | iDRAC9 |
| Licencja | Basic, Enterprise, Express |
| Interfejsy kontrolera | RJ45 (LAN), USB Micro-AB (iDRAC Direct) |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 3, 2x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 2 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 2 szt (przedni panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 2 szt (tylny panel) |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Pro Support (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Szary |
| Waga produktu | 27,30 kg |
| Wysokość (mm) | 87 |
| Szerokość (mm) | 434 |
| Głębokość (mm) | 647 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |