Sprawdź inne produkty w kategorii Serwery
Serwery
Dell PowerEdge R7525 to serwer, którego powołanie stanowią operacje związane z przetwarzaniem dużych ilości danych. Zalicza się do tego zarówno ich analizowanie, jak i efektywne składowanie (SDS). Wariant z maksymalnie 24 dyskami NVMe zagwarantuje przy tym błyskawiczny dostęp do każdego skrawka zgromadzonych informacji. Obecność maksymalnie dwóch procesorów AMD EPYC™ drugiej lub trzeciej generacji, posiadających łącznie 128 rdzeni obliczeniowych, zapewnia użyteczność serwera w innych zadaniach. VDI to tylko jeden z takich potencjalnych zastosowań. Jego potencjał w tym zakresie podnosi także duża ilość gniazd na kości pamięci operacyjnej oraz karty rozszerzeń. Kontroler iDRAC9 to niezwykle pomocne narzędzie w rękach administratorów infrastruktury IT przedsiębiorstw. Pozwala im on nie tylko zdalnie rozwiązywać możliwe awarie, ale również monitorować i zapobiegać wielu problemom.
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge R |
| Model produktu | PowerEdge R7525 |
| Kod producenta (MPN) | PER7525_Q1FY22_FG0001_BTP |
| Typ obudowy | RACK 2U |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 2 szt |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Procesory AMD EPYC™ serii 7002 (Gen. 2, Rome) |
| Model procesora | EPYC™ 7282 |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 16 / 32 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 3,2 GHz |
| Pamięć cache procesora | 64 MB |
| TDP procesora | 120 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 32 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 2 TB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 3200 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | SDRAM DDR4 nonECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 8x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 1 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 480 GB 2,5” SSD w ramce 3,5” |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H745 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
| Zainstalowana pamięć kontrolera RAID | 4 GB |
| Rodzaj interfejsu kontrolera RAID | SATA 6Gb/s / SAS 12Gb/s |
Karta graficzna | |
| Producent karty zintegrowanej | Matrox |
| Model karty zintegrowanej | G200 |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 4 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 2 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 800 W |
Zarządzanie | |
| Kontroler zdalnego dostępu | iDRAC9 |
| Licencja | Basic, Enterprise, Express |
| Interfejsy kontrolera | USB Micro-AB (iDRAC Direct) |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 8x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt (przedni panel), 1 szt (tylny panel) |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 1 szt (tylny panel) |
System operacyjny | |
| Wersja systemu operacyjnego | Brak |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Basic On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny, Szary |
| Waga produktu | 36,30 kg |
| Wysokość (mm) | 87 |
| Szerokość (mm) | 434 |
| Głębokość (mm) | 737 |
Uwagi | |
| Dodatkowe informacje | Podana wartość maksymalnej możliwej pamięci RAM dotyczy sytuacja, gdy obecny jest tylko 1 procesor. W przypadku zastosowania 2 CPU maksymalna ilość RAM ulega podwojeniu. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |