Serwer Dell PowerEdge T360 EMEA_PROMO_T360_SPL5 8x3,5" 6353P 32GB 2x960SSD H755 i9Ent 2x700W
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
185584
185584
23 229,00 zł
netto: 18 885,37 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 549,75 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Leasing Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Dell Technologies Platinum Partner - Certyfikowani Inżynierowie Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Omówienie Dell PowerEdge T360 EMEA_PROMO_T360_SPL5
Odkryj PowerEdge T360
Wszechstronność w obudowie tower!
Dell PowerEdge T360 to propozycja serwera w obudowie typu tower. Fakt ten sprawia, że idealnie nadaje się do różnorodnych zastosowań w małych i średnich przedsiębiorstwach. Forma jednostki pozwala również na montaż w różnorakich lokalizacjach. Wyposażenie PowerEdge T360 w procesory Intel Xeon E-2400 zapewnia wysoką wydajność oraz efektywność energetyczną. Przekłada się to bezpośrednio na oszczędności operacyjne. Wszechstronność serwera pozwala na jego wykorzystanie w różnych rolach, takich jak serwer plików, baz danych czy wirtualizacji. Zintegrowane przez producenta funkcje zarządzania i zabezpieczeń zastosowano tak, aby zapewnić bezpieczeństwo danych oraz łatwą administrację systemem.
Specyfikacja techniczna Dell PowerEdge T360 EMEA_PROMO_T360_SPL5
Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | PowerEdge |
| Seria produktu | PowerEdge T |
| Model produktu | PowerEdge T360 |
| Kod producenta (MPN) | EMEA_PROMO_T360_SPL5 |
| Typ obudowy | Tower |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Procesory Intel® Xeon® 6 (Raptor Lake) |
| Model procesora | Xeon® 6353P |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,7 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
| TDP procesora | 65 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | UDIMM DDR5 ECC |
Pamięć masowa | |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 8x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 2 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 960 GB 2,5” SSD w ramce 3,5” |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID | |
| Model kontrolera RAID | PERC H755 |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Typ kontrolera RAID | Sprzętowy |
| Zainstalowana pamięć kontrolera RAID | 8 GB |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 2 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 2 szt |
| Moc zasilacza | 700 W |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 3 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 5 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | Next Bussines Day Basic (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 18,29 kg |
| Wysokość (mm) | 383 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Głębokość (mm) | 580 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |