Produkt |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkSystem |
| Seria produktu | ThinkSystem SR250 |
| Model produktu | ThinkSystem SR250 V3 |
| Kod producenta (MPN) | 7DCLA04YEA |
| Typ obudowy | RACK |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Procesory Intel® Xeon® 6 (Raptor Lake) |
| Model procesora | Xeon® 6353P |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 2,7 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,4 GHz |
| Pamięć cache procesora | 24 MB |
| TDP procesora | 65 W |
Pamięć RAM |
| Ilość slotów pamięci RAM | 4 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 128 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 4400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | UDIMM DDR5 ECC |
Pamięć masowa |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 4x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 0 szt |
Kontroler RAID |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
| Typ kontrolera RAID | Programowy |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
Zasilanie |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 2 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 800 W |
Zarządzanie |
| Kontroler zdalnego dostępu | XClarity Controller 2 (XCC2) |
Sloty / Złącza |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 4 |
Interfejsy WE/WY |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
| Port szeregowy (RS232) | 1 szt |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne |
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 12,30 kg |
| Wysokość (mm) | 43 |
| Szerokość (mm) | 434 |
| Głębokość (mm) | 561 |
Uwagi |
| Wyposażenie | Kabel zasilający |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |