Lenovo ThinkSystem SR635 V3 to serwer, który łączy wydajność i niezawodność w kompaktowej formie. Zaprojektowany z myślą o elastyczności, oferuje on potężne możliwości przetwarzania danych dzięki nowoczesnym procesorom AMD EPYC. Innowacyjne rozwiązania chłodzenia i zwiększona efektywność energetyczna sprawiają, że serwer ten zapewnia optymalne warunki pracy. Zintegrowane technologie bezpieczeństwa, takie jak Secure Firmware Rollback, gwarantują ochronę danych przed nieautoryzowanym dostępem. Lenovo ThinkSystem SR635 V3 to idealne rozwiązanie dla firm poszukujących wydajności, niezawodności i elastyczności w jednym zaawansowanym serwerze.
Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkSystem |
| Seria produktu | ThinkSystem SR635 |
| Model produktu | ThinkSystem SR635 V3 |
| Kod producenta (MPN) | 7D9G1000EA |
| Typ obudowy | RACK |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Procesory AMD EPYC™ serii 9005 (Gen. 5, Turin) |
| Model procesora | EPYC™ 9015 |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 4,1 GHz |
| Pamięć cache procesora | 64 MB |
| TDP procesora | 125 W |
Pamięć RAM | |
| Ilość slotów pamięci RAM | 12 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 32 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 3 TB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 6400 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | RDIMM DDR5 ECC |
Kontroler RAID | |
| Typ kontrolera RAID | Programowy |
Komunikacja | |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Zasilanie | |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 1 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 1100 W |
Sloty / Złącza | |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 5x Gen 5 |
Interfejsy WE/WY | |
| VGA (RGB) | 1 szt |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 1 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 5 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne | |
| Rodzaj obudowy | 1U |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 20,20 kg |
| Wysokość (mm) | 43 |
| Szerokość (mm) | 440 |
| Głębokość (mm) | 773 |
Uwagi | |
| Wyposażenie | Kabel zasilający |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |