Produkt |
| Producent | Lenovo |
| Rodzina produktu | ThinkSystem |
| Seria produktu | ThinkSystem ST45 |
| Model produktu | ThinkSystem ST45 V3 |
| Kod producenta (MPN) | 7DH5A02HEA |
| Typ obudowy | Tower |
| Klasa produktu | Serwer |
Procesor |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Maksymalna ilość procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | AMD |
| Rodzina procesora | Procesory AMD EPYC™ serii 4004 (Gen. 4, Raphael) |
| Model procesora | EPYC™ 4344P |
| Liczba rdzeni/wątków procesora | 8 / 16 |
| Taktowanie rdzeni procesora | 3,8 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 5,3 GHz |
| Pamięć cache procesora | 16 MB |
| TDP procesora | 65 W |
Pamięć RAM |
| Ilość slotów pamięci RAM | 2 |
| Ilość zajętych slotów pamięci RAM | 1 |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 16 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 64 GB |
| Częstotliwość pamięci RAM | 5600 MHz |
| Technologia wykonania pamięci RAM | UDIMM DDR5 ECC |
Pamięć masowa |
| Ilość i typ zatok dyskowych | 3x 3,5" SAS/SATA |
| Ilość zainstalowanych dysków | 2 szt |
| Typ zainstalowanych dysków | 480 GB 2,5” SSD w ramce 3,5” |
| Interfejs zainstalowanych dysków | SATA |
Kontroler RAID |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1 |
| Typ kontrolera RAID | Programowy |
Komunikacja |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 [LAN] | 1 szt |
Zasilanie |
| Ilość maksymalna zasilaczy | 1 szt |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
| Moc zasilacza | 500 W |
Sloty / Złącza |
| Ilość i typ gniazd PCIe | 2x Gen 3 |
Interfejsy WE/WY |
| HDMI | 1 szt - HDMI 2.1 |
| Display Port | 2 szt - DP 1.4 |
| USB 2.0 (480 Mbps) | 4 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 4 szt |
| USB 3.2 Gen 1 typ C (5 Gbps) | 1 szt |
Gwarancja |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Rodzaj gwarancji | On-Site (Naprawa u klienta) |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
Właściwości fizyczne |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Waga produktu | 8,56 kg |
| Wysokość (mm) | 376 |
| Szerokość (mm) | 170 |
| Głębokość (mm) | 316 |
Uwagi |
| Wyposażenie | Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | Ze względu na specyfikę zastosowanego procesora, pamięć urządzenia pracować będzie z częstotliwością 5200 MHz. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |