Sprawdź inne produkty w kategorii Macierze dyskowe
Macierze dyskowe Produkt | |
| Producent | Western Digital |
| Rodzina produktu | My Cloud |
| Model produktu | PR4100 |
| Kod producenta (MPN) | WDBNFA0080KBK-EESN |
| EAN / GTIN-13 | 718037845883 |
| Klasa produktu | NAS (Network Access Server) |
| Przeznaczenie | Biznes |
Procesor | |
| Ilość zainstalowanych procesorów | 1 szt |
| Producent procesora | Intel® |
| Rodzina procesora | Pentium |
| Model procesora | Pentium N3710 |
| Liczba rdzeni procesora | cztery |
| Taktowanie rdzeni procesora | 1,6 GHz |
| Taktowanie trybu turbo procesora | 2,56 GHz |
Pamięć RAM | |
| Zainstalowana pojemność pamięci RAM | 4 GB |
| Możliwość rozbudowy pamięci RAM do | 16 GB |
Kontroler RAID | |
| Obsługiwane poziomy RAID | 0, 1, 5, 10 |
Komunikacja | |
| Karta sieciowa przewodowa | 10/100/1000 Mbps |
Interfejsy WE/WY | |
| RJ-45 [LAN] | 2 szt |
| USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps) | 3 szt |
Zasilanie | |
| Ilość zainstalowanych zasilaczy | 1 szt |
Gwarancja | |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Szczegółowe warunki gwarancji | Pobierz |
Właściwości fizyczne | |
| Materiał wykonania obudowy | Metal, Tworzywa sztuczne |
| Typ obudowy | Tower |
| Waga produktu | 4,80 kg |
| Wysokość (mm) | 192 |
| Szerokość (mm) | 170 |
| Głębokość (mm) | 232 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Western Digital Corporation; USA San Jose 95119, 5601 Great Oaks Parkway; [email protected], US 855-493-7867 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Western Digital Corporation; PO Box Address: BP 80006, 92135 Issy les Moulineaux, France; [email protected], US 855-493-7867 |