Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt

Skaner Epson Workforce DS-310 - B11B241401

ID Produktu: 71298
Producent: Epson
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Skaner Epson Workforce DS-310
ID Produktu:
71298
Indywidualna wycena
Na zamówienie Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej

Promocje

Uzyskaj
bezpłatną wydłużoną gwarancję już teraz
dowiedz się więcej

Omówienie

Epson Workforce DS-310

Odkryj WorkForce Pro

Wydajność Bezpieczeństwo i Proekologia

Biznesowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne WorkForce Pro stworzone zostały z myślą o małych grupach roboczych. Stanowią idealne rozwiązanie w niewielkich biurach, ale i dużych firmach, które chcąc obniżyć koszty, zwiększyć wydajność i ograniczyć przestoje postanowiły zamienić urządzenia laserowe na atramentowe. Dzięki zastosowanym technologiom zmniejszają one negatywny wpływ na środowisko i jednocześnie wzmacniają wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie. Druk atramentowy zapewnia prostą obsługę i minimum prac konserwacyjnych. Dodatkowo niewytwarzający ciepła i bezkontaktowy proces drukowania pozwala na korzystanie z różnych nośników.

Epson Workforce DS-310

Szybki przenośny skaner biznesowy

Skanuj różne rodzaje dokumentów w podróży za pomocą najszybszego na rynku skanera biznesowego ze złączem Super Speed USB 3.0

  • Kompaktowy i lekki
  • Obsługa wielu różnych nośników
  • Duża szybkość skanowania
Dzięki najwyższej szybkości skanowania w swojej klasie — 25 str./min — pozwala łatwo, sprawnie i skutecznie zarządzać dokumentami w podróży. Jego lekka, kompaktowa budowa sprawia, że świetnie mieści się w torbie lub szufladzie, a digitalizacja różnych nośników jest wyjątkowo wygodna. Posiada również podajnik na 20 arkuszy, który zwiększa wydajność pracy.

Epson Workforce DS-310

Przenośne rozwiązanie

Skaner DS-310 pozwala łatwo skanować dokumenty i zarządzać nimi w podróży. Jego niska waga i niewielkie rozmiary sprawiają, że świetnie mieści się w torbie lub szufladzie.Poszerz swoje możliwości — skanuj niezbędne materiały wtedy, kiedy ich potrzebujesz. Model DS-310 umożliwia łatwe zapisywanie dokumentów w rozdzielczości 300 dpi w wersji kolorowej lub monochromatycznej. Dzięki funkcji skanowania jedno- i dwustronnego oraz obsłudze skanowanych podłoży o gramaturze od 52 do 230 g/m2 można skanować wiele różnych materiałów.Dostępne jest nawet specjalne gniazdo na plastikowe dokumenty tożsamości i prawa jazdy.

Epson Workforce DS-310

Najszybszy na rynku

Rozpraw się z dokumentami w mgnieniu oka za pomocą najszybszego na rynku przenośnego skanera biznesowego. Dzięki szybkości skanowania wynoszącej 25 str./min¹ z łatwością zdigitalizujesz wszelkie materiały, od umów i formularzy po paragony. Automatyczny podajnik na 20 arkuszy pozwoli szybko przetworzyć wielostronicowe dokumenty. A dzięki złączu Super Speed USB 3.0 przesyłanie plików również przebiega błyskawicznie.

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Epson
Klasa produktu Skaner
Model produktu Workforce DS-310
Przeznaczenie Biznes

Skanowanie

Rozdzielczość optyczna skanowania 600 x 600 dpi
Maks. prędkość skanowania 25 str. / min
Maks. rozmiar obsługiwanych nośników A4
Skanowanie dwustronne Tak
Automatyczny podajnik dokumentów skanera Tak
Funkcje skanera Automatyczna korekta położenia ukośnego, Automatyczny obrót obrazu, Derasteryzacja, Pomijanie pustych stron, Poprawa koloru RGB, Poprawa tekstu, Rozpoznawanie kodu kreskowego, Rozszerzona edycja obrazu, Skanowanie do drukarki/drukowania, Skanowanie do e-maila, Skanowanie do folderu sieciowego, Skanowanie do obrazu, Skanowanie do PDF, Skanowanie do SharePoint, Skanowanie na FTP, Usuwanie otworów po dziurkaczu

Komunikacja

Porty komunikacji USB micro-B

Gwarancja

Typ gwarancji Producenta
Czas trwania gwarancji 12 miesięcy
Szczegółowe warunki gwarancji Pobierz

Właściwości fizyczne

Kolor pokrywy Czarny
Kolor obudowy Czarny
Waga produktu 1,10 kg
Wysokość (mm) 51
Szerokość (mm) 288‎
Głębokość (mm) 89

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: