Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | ALIENWARE |
| Seria produktu | Alienware Pro |
| Przeznaczenie | Gaming |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Radiowa, Bluetooth 5.3 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C/A |
| Wielkość przetwornika | 50 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 40000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Sztuczna skóra, Pianka |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | Jednokierunowy |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | ANC - Aktywna redukcja hałasu |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 75 godzin |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,31 kg |
| Wysokość (mm) | 205 |
| Szerokość (mm) | 150 |
| Głębokość (mm) | 90 |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |