Słuchawki bezprzewodowe HP Poly Voyager Legend 50 Mono UC - AT9M9AA
175561
Omówienie HP Voyager Legend 50 UC AT9M9AA
Odkryj HP Poly Voyager Legend 50 UC
Twój głos. Twoje tempo. Twoje warunki.
Słuchawki HP Poly Voyager Legend 50 UC to odpowiedź na potrzeby nowoczesnych profesjonalistów, którzy chcą być słyszani wyraźnie. Niezależnie od miejsca, w którym pracują. Dzięki zaawansowanej technologii redukcji szumów i inteligentnym funkcjom, rozmowy stają się czystsze. Dzięki czemu praca bardziej komfortowa – zarówno w biurze, jak i w ruchu.
Rozmowy bez zakłóceń – zawsze i wszędzie
Komfort, który trwa cały dzień
Zawsze gotowy do działania
Łączność bez kompromisów
Rozmowy bez zakłóceń – zawsze i wszędzie
Zaawansowany system czterech mikrofonów z technologią WindSmart oraz wsparcie sztucznej inteligencji NoiseBlockAI sprawiają, że głos użytkownika przebija się przez zgiełk otoczenia. Niezależnie od tego, czy jest się w zatłoczonej kawiarni, czy na wietrznej ulicy – rozmówcy usłyszą się wyraźnie i bez zakłóceń.
Komfort, który trwa cały dzień
Zestaw został zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Ergonomiczna konstrukcja, trzy rozmiary wkładek dousznych i lekka forma (zaledwie 20,5 g) zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnych rozmów. Mono design pozwala zachować kontakt z otoczeniem, nie rezygnując z jakości dźwięku.
Zawsze gotowy do działania
Etui ładujące z funkcją ładowania bezprzewodowego Qi to nie tylko stylowy dodatek – to mobilna stacja zasilania, która wydłuża czas rozmów do 10 godzin. Wystarczy mniej niż 90 minut, by zestaw był w pełni gotowy do pracy. Potrzeba szybkiego doładowania – wystarczy chwila.
Łączność bez kompromisów
Zgodność z systemami Windows, macOS, Android i iOS oraz obsługa Bluetooth® 5.4 z możliwością sparowania aż 8 urządzeń (w tym dwóch jednocześnie) sprawia, że HP Poly Voyager Legend 50 UC bezproblemowo dopasowuje się do stylu pracy. W zestawie znaleźć można adapter BT700 USB-C® oraz przejściówkę USB-C®/USB-A.
Specyfikacja techniczna HP Voyager Legend 50 UC AT9M9AA
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Voyager |
| Seria produktu | Voyager Legend |
| Model produktu | Voyager Legend 50 UC |
| Kod producenta (MPN) | AT9M9AA |
| EAN / GTIN-13 | 198701600503 |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Mono |
| Rodzaj słuchawek | Douszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.4 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Złącze odbiornika bezprzewodowego | USB-A, USB-C |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/2 |
| Wielkość przetwornika | 13,6 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 100 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 95,5 dB SPL przy 1 kHz dla wejścia 200 mV |
| Impedancja słuchawek | 16 Ohm |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Silikon |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -37 dB FS/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 10 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 90 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,021 kg |
| Wysokość (mm) | 103 |
| Szerokość (mm) | 64 |
| Głębokość (mm) | 29 |
| Wyposażenie | Kabel do ładowania USB-C Zestaw słuchawkowy Etui z ładowarką Adapter Bluetooth® BT700 USB-C Przejściówka z USB-C na USB-A |
| Dodatkowe informacje | Ładowanie indukcyjne |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |