Słuchawki bezprzewodowe Jabra Evolve2 55 USB-A UC Mono Stand - 25599-889-989
96917
Skonfiguruj swoje urządzenie Jabra Evolve2 55 UC Mono 25599-889-989
W zależności od rodzaju usługi serwisowej czas oczekiwania na dostarczenie wynosi od 1 do 30 dni.
Omówienie Jabra Evolve2 55 UC Mono 25599-889-989
Odkryj Evolve2 55
Lekki zestaw słuchawkowy do efektywnej pracy
Jabra Evolve2 55 to zestaw słuchawkowy dla osób chcących pracować efektywnie. Wbudowana funkcja separacji odgłosów otoczenia oraz głosu użytkownika pozwoli na przeprowadzenie owocnej rozmowy z klientami, a także współpracownikami. Z kolei głośnik o średnicy 28mm sprawi, że właściciel Evolve2 55 może cieszyć się wysoką jakością emitowanego dźwięku. Dotyczy to jednakowo ważnych połączeń oraz chwil relaksu z ulubioną muzyką. Opcja połączenia z dwoma jednocześnie aktywnymi urządzeniami oznacza, że nie jest konieczne ciągłe zakładanie i zdejmowanie zestawu. Zgodność z wieloma różnymi platformami komunikacyjnymi pozwoli na bezproblemową pracę zaraz po wyjęciu Evolve2 55 z pudełka.
Ochrona słuchu przez cały czas pracy
Zgodny z najpopularniejszymi standardami
Wysoka jakość dźwięku dla wszystkich
Charakterystyczna lekkość oraz łatwa komunikacja
Ochrona słuchu przez cały czas pracy
Evolve2 55 zgodny jest z światowymi przepisami dotyczącymi ochrony słuchu. Na fakt ten składa się między innymi obecność 2 autorskich technologii: Jabra PeakStop™ oraz SafeTone™. Pierwsza z nich powstrzymuje nagłe skoki natężenia dźwięku powyżej bezpiecznych wartości. Druga z nich posiada podobną funkcjonalność, ale dodatkowo automatycznie reguluje głośność rozmów do odpowiednich poziomów. Niweluj w ten sposób potencjalne wyczerpanie psychiczne, spowodowane przez długotrwałe wystawianie się na głośne dźwięki. Wspomniane technologie działają przez cały czas funkcjonowania zestawu, tj. do 16 godzin* rozmów lub 18* w przypadku słuchania muzyki.
* z wyłączoną funkcją ANC/diodą zajętości. Dane szacunkowe firmy Jabra - rzeczywista wydajność może ulec zmianie w zależności od wielu czynników.
Zgodny z najpopularniejszymi standardami
Evolve2 55 jest kompatybilny z wiodącymi platformami UC (Unified Communications). Na liście zgodności znajdują się takie nazwy jak Zoom, Cisco, Amazon Chime oraz Google Meet. Wariant zestawu, który certyfikowano i zoptymalizowano pod kątem Microsoft Teams, rozpoznać można z kolei po oznaczeniu MS. Fakt ten powoduje, że zestaw słuchawkowy jest gotowy do pracy z wybraną platformą praktycznie od momentu wyjęcia go z pudełka. Wystarczy go jedynie podłączyć, a następnie cieszyć się sposobnością do zdalnej współpracy przez cały dzień.
Wysoka jakość dźwięku dla wszystkich
Evolve2 55 oferuje użytkownikowi oraz jego rozmówcom wysokiej jakości dźwięk w każdej sytuacji. Składają się na to między innymi 28mm głośnik, a także trzy mikrofony, pełniące podwójną rolę. Przekazują one nie tylko słowa właściciela zestawu, ale również wyłapują hałasy z otoczenia, aby następnie usunąć je z przebiegu rozmowy. Współpraca wymienionych cech sprawia, że komunikowanie się z kolegami z pracy, klientami oraz innymi osobami nigdy nie przysporzy problemów.
Charakterystyczna lekkość oraz łatwa komunikacja
Evolve2 55 w wersji Mono charakteryzuje się zwiększoną lekkością, a także samoczynnym dopasowywaniem się ułożenia słuchawki. Zapewnia to użytkownikowi komfort podczas korzystania z zestawu. On sam może nawiązać jednoczesne połączenie z dwoma aktywnymi urządzeniami, a także zapamiętać sparowanie do maksymalnie ośmiu. Fakt ten sprawia, że właściciel słuchawek może płynnie przechodzić z nimi pomiędzy wieloma narzędziami swojej pracy. Nie traci przy tym czasu na wykonywanie ponownego parowania, co w kluczowych momentach okaże się niezwykle istotnym czynnikiem udanej rozmowy.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra Evolve2 55 UC Mono 25599-889-989
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | Evolve |
| Seria produktu | Evolve2 55 |
| Model produktu | Evolve2 55 UC Mono |
| Kod producenta (MPN) | 25599-889-989 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991027471 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Mono |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.2 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Złącze odbiornika bezprzewodowego | USB-A |
| Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń | 8/2 |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C (ładowanie) |
| Długość przewodu słuchawek | 1,2 m |
| Wielkość przetwornika | 28 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | 1 analogowy MEMS, 2 cyfrowe MEMS |
| Czułość mikrofonu | -38 dBV/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 20 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | Jabra ClearVoice - Blokowanie niepożądanych dźwięków z otoczenia, Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem, PeakStop - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Funkcje słuchawek | Jabra Direct/Jabra Xpress, Jabra Sound+, Wskaźnik nadchodzącego połączenia, Wskaźnik zajętości |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 18 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Stacja ładowania | Tak (złącze USB-A) |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość (mm) | 175 (słuchawki) 116 (stacja ładowania) |
| Szerokość (mm) | 185 (słuchawki) 70 (stacja ładowania) |
| Głębokość (mm) | 65 (słuchawki) 24 (stacja ładowania) |
| Dodatkowe informacje | W zestawie znajduje się kabel ładowania USB-A do USB-C, wykorzystywany do ładowania słuchawek bezpośrednio lub podłączania stacji ładowania do komputera. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |