Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Model produktu | ThinkPad Dual-Mode Wireless ANC Foldable Headset 8550 (Aura Edition) |
| Kod producenta (MPN) | 4XD1T60925 |
| EAN / GTIN-13 | 0195892129882 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.3 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Złącze odbiornika bezprzewodowego | USB-C |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C (ładowanie) |
| Wielkość przetwornika | 28 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 120 dB |
| Impedancja słuchawek | 16 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | Dookólny, Jednokierunowy |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | ANC - Aktywna redukcja hałasu |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams Open office |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 51 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 36 miesięcy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,153 kg |
| Wyposażenie | Odbiornik USB-C Bluetooth Kabel USB-C - USB-C Pokrowiec |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |