Słuchawki bezprzewodowe Logitech Zone 305 wersja MS - 981-001451
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
175200
175200
397,00 zł
netto: 322,76 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 9,40 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej
Autoryzowany Partner Logitech Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna Logitech Zone 305 981-001451
Produkt | |
| Producent | Logitech |
| Rodzina produktu | Zone |
| Seria produktu | Zone Wireless |
| Model produktu | Zone 305 |
| Kod producenta (MPN) | 981-001451 |
| EAN / GTIN-13 | 5099206124561 |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Bezprzewodowa |
| Typ łączności bezprzewodowej | Radiowa, Bluetooth 5.3 |
| Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek | 30 m |
| Złącze odbiornika bezprzewodowego | USB-C |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C (ładowanie) |
| Wielkość przetwornika | 30 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czułość słuchawek | 96 dB ±3dB @1kHz |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 50 - 20000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | 2 MEMS |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 7000 Hz |
| Funkcje słuchawek | Logi Tune |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Microsoft Teams |
| Wbudowany akumulator | Tak |
| Czas pracy na wbudowanym akumulatorze | Do 16 godzin |
| Czas ładowania akumulatora | Do 120 min |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,122 kg |
| Wysokość (mm) | 173 |
| Szerokość (mm) | 167 |
| Głębokość (mm) | 66 |
| Wyposażenie | Odbiornik USB-C Adapter USB-C do USB-A Przewód USB-C do ładowania Etui podróżne |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Logitech Europe S.A.; EPFL - Quartier de l’Innovation, CH - 1015 Lausanne, Switzerland |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Logitech Europe S.A.; Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht, The Netherlands; https://support.logi.com |
