Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt

Słuchawki bezprzewodowe Poly Voyager Free 60 USB-A UC Charge Case Black - 220756-01

ID Produktu: 93304
Producent: Poly
Gwarancja: 24 miesiące carry-in
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Słuchawki bezprzewodowe Poly Voyager Free 60 USB-A UC Charge Case Black - 220756-01
ID Produktu:
93304
1 349,00 zł
netto: 1 096,75 zł
Unified Communications
Złącze odbiornika: USB-A
Na zamówienie 30 dni Dowiedz się więcej
Darmowa dostawa Dowiedz się więcej
Raty Santander
Raty w Santander już od 31,93 zł Oblicz ratę
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej

Omówienie

Odkryj Voyager Free 60

Voyager Free 60 - idealne do pracy i zajęć po niej

Poly Voyager Free 60 to zestaw bezprzewodowych słuchawek dousznych, które bez problemu sprawdzą się w każdej sytuacji. Sprawiają to między innymi 10mm przetworniki, będące w stanie wygenerować klarowny dźwięk w trakcie rozmów oraz odtwarzania muzyki. Obecność autorskiej technologii WindSmart ułatwia również podejmowanie połączeń podczas przebywania na zewnątrz. Zgodność z wieloma platformami komunikacyjnymi zapewnia z kolei łatwość użycia i konfiguracji zestawu w środowiskach biznesowych. Dzięki opcji zapamiętania sparowanych urządzeń, słuchawki mogą bez problemu towarzyszyć użytkownikowi nie tylko w pracy, ale także po niej. O odpowiednio długi czas pracy Voyager Free 60 zadba dołączane etui ładujące, będące w stanie uzupełnić zapas ich energii dwukrotnie.

Voyager Free 60 Black

Usłyszysz wszystko, czego sobie życzysz

Bezpieczeństwo i wygoda podczas rozmów

Kompatybilne z obowiązującymi standardami

Długie działanie zapewnione

Usłyszysz wszystko, czego sobie życzysz

Voyager Free 60 dysponują 10mm przetwornikami, zdolnymi do emisji wysokiej jakości dźwięku podczas rozmów, słuchania muzyki lub oglądania filmów. Oferują również dwie istotne funkcje, które pozwolą wpłynąć między innymi na możliwość skupienia się w hałaśliwych środowiskach. Aktywna redukcja hałasów (ANC) ogranicza ilość docierających do użytkownika odgłosów, mogących go rozpraszać w istotnych momentach. Ten może jednak zdecydować, że chcę wiedzieć, co się w danym momencie wokół niego dzieje. Zestaw jest w stanie również bezproblemowo przekazywać dźwięki z otoczenia, co oszczędza właścicielowi konieczności ciągłego wyjmowania go z uszu.

Usłyszysz wszystko, czego sobie życzysz

Bezpieczeństwo i wygoda podczas rozmów

Voyager Free 60 wyposażono w obsługę nowoczesnych technologii, które są w stanie nie tylko uprzyjemnić rozmowy. Zadaniem rozwiązania WindSmart jest wyłapywanie i eliminowanie odgłosów wiatru, które mogą towarzyszyć przemieszczaniu się lub przebywaniu na zewnątrz. Pozwoli to jego rozmówcom na bezproblemowe usłyszenie każdego wypowiedzianego słowa. SoundGuard DIGITAL dba z kolei o zdrowie użytkownika na dwa sposoby. Pierwszy polega na powstrzymywaniu nagłych skoków natężenia dźwięku, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie właściciela słuchawek. Drugi normalizuje natomiast poziom głośności połączeń, aby zapobiegać wyczerpaniu wiążącemu się z długotrwałym prowadzeniem rozmów.

Bezpieczeństwo i wygoda podczas rozmów

Kompatybilne z obowiązującymi standardami

Voyager Free 60 umożliwia bezproblemową współpracę, co zawdzięcza swojej zgodności z wiodącymi platformami Unified Communications (UC). Istnieje również wariant certyfikowany i zoptymalizowany pod kątem aplikacji Microsoft Teams, pozwalający optymalnie wykorzystać wszystkie jej zalety. W praktyce oznacza to między innymi maksymalnie skrócony czas potrzebny na konfigurowanie zestawu do użycia z odpowiednimi programami. Istotnym atutem słuchawek jest też ich klasa wodo i pyłoszczelności IP54. Zapewniony poziom ochrony przed ciałami obcymi powinien uspokoić zatem każdego, kogo np. złapała ulewa w trakcie przebywania poza biurem.

Kompatybilne z obowiązującymi standardami

Długie działanie zapewnione

Voyager Free 60 posiada w zestawie etui ładujące, które jest w stanie uzupełnić zapasy energii słuchawek dwukrotnie. Oznacza to, że ich łączny czas pracy sięga nawet 24 godzin w przypadku słuchania muzyki. Wynik ten dla maksymalnego czasu rozmów wynosi natomiast 16,5 godziny. Warto także zwrócić uwagę, że wystarczy zaledwie 15 min ładowania słuchawek, żeby otrzymać możliwość rozmowy przez ponad godzinę. Maksymalny czas czuwania zestawu to z kolei nawet 30 dni (sumaryczny wynik akumulatora słuchawek + etui ładującego).

Długie działanie zapewnione

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Poly
Rodzina produktu Voyager
Seria produktu Voyager Free 60
Model produktu Voyager Free 60 UC
Typ słuchawek Stereo
Rodzaj słuchawek Douszne
Typ wykorzystywanej łączności Bezprzewodowa
Typ łączności bezprzewodowej Bluetooth 5.3
Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek 30 m
Złącze odbiornika bezprzewodowego USB-A
Maksymalna ilość sparowań/jednocześnie podłączonych urządzeń 8/2
Wielkość przetwornika 10 mm
Regulacja głośności Tak
Mikrofon Tak
Obsługiwane technologie ANC - Aktywna redukcja hałasu, SoundGuard DIGITAL - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem, WindSmart - niwelowanie odgłosów wiatru podczas poruszania się
Funkcje słuchawek Poly Lens
Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi Unified Communications
Wbudowany akumulator Tak
Czas pracy na wbudowanym akumulatorze Do 8 godzin
Czas ładowania akumulatora Do 120 min
Pojemność baterii 70 mAh
Typ gwarancji Producenta
Czas trwania gwarancji 24 miesiące
Klasa IP (pyło i wodoszczelność) IP54
Kolor produktu Czarny
Wyposażenie Case wspierający bezprzewodowe ładownie Qi
Wymienne silikonowe końcówki (małe, średnie, duże)
Kabel do ładowania USB (300 mm)
BT700 adapter USB Bluetooth®
Dodatkowe informacje Podany czas pracy na wbudowanym akumulatorze to maksymalny czas pracy zestawu podczas słuchania muzyki. W przypadku prowadzenia rozmów wynosi on do 5,5 godziny.

Podane w specyfikacji pojemność baterii oraz czas ładowania akumulatora dotyczą jedynie samych słuchawek. Dołączany w zestawie case posiada własny akumulator o pojemności 580 mAh, a także czasie ładowania do 3 godzin. Jest on w stanie uzupełnić zapas energii słuchawek, skutkując wydłużeniem ich funkcjonowania o dodatkowe 16 godzin (11 w przypadku czasu rozmów).

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: