Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Dell |
| Rodzina produktu | ALIENWARE |
| Model produktu | AW510H |
| EAN / GTIN-13 | 5397184218082 |
| Przeznaczenie | Gaming |
Parametry | |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB, 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) |
| Odłączany przewód słuchawek | Tak |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 40000 Hz |
| Czułość słuchawek | 107 dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 40000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 12 miesięcy |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Dell Inc.; 1 Dell Way, Round Rock, TX 78682, US |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Dell Sp. z o.o.; ul. Inflancka 4a, 00-189 Warszawa, PL |