Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | Lenovo |
| Przeznaczenie | Gaming, Uniwersalne |
Parametry | |
| Rodzaj słuchawek | Nagłowne, Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon), 2 x mini jack 3.5mm |
| Długość przewodu słuchawek | 2,0 m |
| Typ magnesu | Neodymowy |
| Wielkość przetwornika | 50 mm |
| Czułość słuchawek | 100 dB |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -52 dB |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 50 - 10000 Hz |
| Kolor produktu | Czarny, Czerwony |
| Waga produktu | 0,27 kg |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Lenovo Group Limited; 23rd Floor, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King's Road, Quarry Bay, Hong Kong S.A.R. of China |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | Lenovo (Slovakia), Landererova 12, 811 09 Bratislava, Slovakia, [email protected] |