Sprawdź inne produkty w kategorii Akcesoria
Akcesoria Produkt | |
| Producent | MSI |
| Rodzina produktu | Immerse |
| Model produktu | Immerse GH30 V2 |
| Przeznaczenie | Gaming |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) |
| Długość przewodu słuchawek | 1,5 m |
| Typ magnesu | Neodymowy |
| Wielkość przetwornika | 40 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Czułość słuchawek | 96 dB +/- 3 dB |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm ± 15% |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Sztuczna skóra |
| Mikrofon | Tak |
| Rodzaj mikrofonu | Jednokierunowy |
| Czułość mikrofonu | -36 dB +/- 3 dB |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Waga produktu | 0,51 kg |
| Wysokość (mm) | 173 |
| Szerokość (mm) | 204 |
| Głębokość (mm) | 86 |
| Wyposażenie | Pokrowiec Składany pałąk Odłączany mikrofon |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | Micro-Star International Co., Ltd No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235, Taiwan, Email: [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | MSI Computer Europe BV., Science Park Eindhoven 5706, 5692 ER Son., The Netherlands, e-mail: [email protected] |