Słuchawki przewodowe HP Poly Blackwire 3220 Stereo USB-C + Adapter USB-C/A - 8X228A6
Profit + dla Firm Sprawdź wszystkie korzyści
Centrum pomocy Pobierz
PDF
ID Produktu:
174910
174910
142,00 zł
netto: 115,45 zł
Produkt dostępny Dowiedz się więcej
Dostawa 9,00 zł Dowiedz się więcej
Raty w Santander od 3,36 zł Pierwsza rata za 5 miesięcy - oblicz
HP Amplify Commercial Power Dlaczego warto kupować u Autoryzowanego Partnera
Specyfikacja techniczna HP Blackwire 3220 8X228A6
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Blackwire |
| Seria produktu | Blackwire 3200 |
| Model produktu | Blackwire 3220 |
| Kod producenta (MPN) | 8X228A6 |
| EAN / GTIN-13 | 197498433073 |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C |
| Odłączany przewód słuchawek | Nie |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Pianka |
| Mikrofon | Tak |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | DSP - Cyfrowe przetwarzanie sygnału, SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Pomarańczowy |
| Waga produktu | 0,12 kg |
| Wyposażenie | Adapter USB-C/A |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |