Słuchawki przewodowe HP Poly Blackwire 3325 Stereo USB-C + Adapter USB-C/A -8X221AA
104661
Omówienie HP Blackwire 3325 8X221AA
Odkryj Poly Blackwire 3325-M
Ulżyj swojej głowie, uszom i budżetowi
HP Poly Blackwire 3325 to elegancka konstrukcja i profesjonalna jakość dźwięku w jednym zestawie słuchawkowym w przystępnej cenie. Zestaw słuchawkowy nosi się przez cały dzień - lepiej wybrać taki, który dobrze wygląda i świetnie brzmi. Firma Poly zaprojektowała go z myślą o stylowym wyglądzie, wysokiej jakości dźwięku, wygodzie noszenia i niezawodności. Seria Poly Blackwire 3300 dodatkowo zapewnia najlepszy współczynnik wartości do ceny w swojej kategorii. Połącz swój zestaw z dowolnym urządzeniem szybko i łatwo, a następnie zabierz go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Zaoszczędź na wydatkach, a przy okazji zapewnij sobie świetnie brzmiące narzędzie pracy.
Połącz się szybko i łatwo
Seria Blackwire 3300 jest w stu procentach kompatybilna z wieloma urządzeniami USB, dzięki czemu możesz odbierać połączenia zarówno w biurze, jak i w trakcie podróży. Solidna konstrukcja zapewnia niezawodność, na której możesz polegać. Modele Blackwire 3315/3325 występują również w wariantach z skórzanymi poduszki na uszy, etui podróżnym w zestawie oraz złączem 3,5 mm do telefonu komórkowego lub tabletu. To zestaw słuchawkowy, którego od zawsze szukałeś.
Niesamowity dźwięk, dobry wygląd
Elegancka, nowoczesna konstrukcja wygląda tak samo dobrze, jak brzmi. Czysty dźwięk, w połączeniu z całodziennym komfortem noszenia, pozwoli Ci z łatwością obsłużyć każde połączenie. Łatwo się domyślić dlaczego wszyscy kochają serię BlackWire 3300.
Specyfikacja techniczna HP Blackwire 3325 8X221AA
Produkt | |
| Producent | HP |
| Rodzina produktu | Blackwire |
| Seria produktu | Blackwire 3300 |
| Model produktu | Blackwire 3325 |
| Kod producenta (MPN) | 8X221AA |
| EAN / GTIN-13 | 0197498429144 |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | USB-C, 1 x mini-jack 3.5mm (słuchawki+mikrofon) |
| Odłączany przewód słuchawek | Nie |
| Wielkość przetwornika | 32 mm |
| Regulacja głośności | Tak |
| Zakres częstotliwości | 20 - 20000 Hz |
| Czułość słuchawek | 94 dBSPL |
| Impedancja słuchawek | 32 Ohm |
| Materiał wykonania poduszki nausznej | Sztuczna skóra |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -38 dBV/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Obsługiwane technologie | SoundGuard - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi | Unified Communications |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny, Pomarańczowy |
| Waga produktu | 0,13 kg |
| Wyposażenie | Adapter usb-c do usb-a w zestawie. |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | HP Inc.; 1501 Page Mill Road, Palo Alto, CA 94304, United States; Phone:+ 1 650-857-1501 |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | HP REG 23010; 08028 Barcelona, Spain; Email contact: [email protected] |