Słuchawki z mikrofonem Jabra BIZ 2400 II Duo - 2409-720-209
64252
Omówienie Jabra BIZ 2400 II Duo 2409-720-209
Odkryj Biz 2400 II
Idealne dla centrum kontaktowego
Słuchawki Jabra Biz 2400 II stworzono z myślą o zapewnieniu centrom kontaktowym idealnego narzędzia pracy. Oferowana jakość dźwięku pozwoli łatwo usłyszeć pracownikowi jego klienta oraz vice versa. Całość konstrukcji jest wytrzymała, a także komfortowa w noszeniu. Ogranicza to zmęczenie pracowników, podnosząc ich produktywność, jak i zmniejsza ilość konieczności wymiany zestawów z powodu uszkodzenia.
Wyraźne rozmowy
Dźwięk wysokiej jakości
Wzmocniona konstrukcja
Komfort podczas noszenia
Wyraźne rozmowy
Słuchawki Biz 2400 II posiadają mikrofon z funkcją redukcji szumów, który idealnie sprawdza się w usuwaniu hałasów pochodzących z otoczenia. Ich przykładami mogą być odgłos oddechu lub też trzaski, które często słychać w trakcie rozmów. Zapewnia to lepszą obsługę klienta, ponieważ będzie on w stanie głośno i wyraźnie usłyszeć odpowiedzi udzielane przez pracownika.
Dźwięk wysokiej jakości
Słuchawki Biz 2400 II oferują świetnej jakości dźwięk, który z łatwością pozwoli usłyszeć głos klienta. Zestaw nadaje się również do słuchania muzyki dla lepszej koncentracji podczas pracy. Noszenie wersji stereo powoduje też (do pewnego stopnia) zredukowanie hałasów pochodzących z otoczenia, ułatwiając pracownikowi zebranie myśli.
Wzmocniona konstrukcja
Biz 2400 II dostosowano do intensywnej eksploatacji. Oznacza to rzadszą wymianę zestawów, których przyczyną byłyby np. uszkodzenia przewodów, powstałe w wyniku najechania przez kółko krzesła pracownika. Wysięgnik mikrofonu można z kolei obrócić o 360 stopni bez ryzyka jego złamania (funkcja FreeSpin). Gwarantuje to mniej przestojów dla całego zespołu oraz niższe całkowite koszty posiadania zestawu słuchawkowego.
Komfort podczas noszenia
Słuchawki Biz 2400 II są bardzo lekkie, a także posiadają skóropodobną wyściółkę nauszników słuchawek. Przekłada się to na zwiększony komfort, pozwalając nosić je na głowie nawet przez cały dzień. Technologia PeakStop usuwa nagłe wysokie dźwięki, chroniąc w ten sposób słuch pracownika przed potencjalnym uszkodzeniem.
Jabra Video Expert Club
Specyfikacja techniczna Jabra BIZ 2400 II Duo 2409-720-209
Produkt | |
| Producent | Jabra |
| Rodzina produktu | BIZ |
| Seria produktu | BIZ 2400 II |
| Model produktu | BIZ 2400 II Duo |
| Kod producenta (MPN) | 2409-720-209 |
| EAN / GTIN-13 | 5706991017694 |
| Przeznaczenie | Biznes |
Parametry | |
| Typ słuchawek | Stereo |
| Rodzaj słuchawek | Nauszne |
| Typ wykorzystywanej łączności | Przewodowa |
| Rodzaj dostępnych złączy | QD |
| Odłączany przewód słuchawek | Nie |
| Długość przewodu słuchawek | 1 m |
| Wielkość przetwornika | 30 mm |
| Regulacja głośności | Nie |
| Zakres częstotliwości | 100 - 4500 Hz |
| Czułość słuchawek | 10 dB Pa/V |
| Pasmo przenoszenia słuchawek | 100 - 4500 Hz |
| Mikrofon | Tak |
| Czułość mikrofonu | -28 dB V/Pa |
| Pasmo przenoszenia mikrofonu | 100 - 8000 Hz |
| Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu | Nie |
| Obsługiwane technologie | PeakStop - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów |
| Typ gwarancji | Producenta |
| Czas trwania gwarancji | 24 miesiące |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga produktu | 0,07 kg |
| Wysokość (mm) | 183 |
| Szerokość (mm) | 141 |
| Głębokość (mm) | 67 |
| Wyposażenie | Etui |
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami | |
| Dane producenta | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |
| Osoba odpowiedzialna za produkt | GN Hearing A/S; Lautrupbjerg 7, 2750 Ballerup, Denmark; [email protected] |