Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela!
Wzorowa oferta na laptopy dla Nauczyciela! Sprawdź
close Kontakt

Słuchawki z mikrofonem Jabra Engage 55 USB-A UC Mono Charging Stand DECT - 9553-415-111

ID Produktu: 86683
Producent: Jabra
Centrum pomocy Pobierz
PDF
Engage 55 USB-A UC Mono Charging Stand DECT - 9553-415-111 - widok frontu
ID Produktu:
86683
Ostatnia cena
1 199,00 zł
netto: 974,80 zł
Produkt niedostępny Dowiedz się więcej
Finansowanie dla firm Dowiedz się więcej

Omówienie

Engage 55 Mono UC - baner

Odkryj Engage 55

Aby nic nie przeszkadzało w trakcie rozmów

Zestaw Jabra Engage 55 można z łatwością polecić osobom, którym rozmowy z innymi ludźmi są nieodzowne do wykonywania ich obowiązków. Stwierdzenie to ma swoje podstawy nie tylko w wysokiej jakości dźwięku, który gwarantowany jest przez słuchawki. Jako dodatkowy aspekt urządzenia warto również wskazać łączność bezprzewodową DECT oraz to, co ona oferuje. Chodzi tutaj o stabilność, duży zasięgu oraz bezpieczeństwo każdego połączenia. Efektami tego jest np. możliwość swobodnego przemieszczania się po biurze bez obaw o to, że nagle przestaniemy słyszeć naszego rozmówcę. Ten sam aspekt aplikuje również do pracy wykonywanej poza biurem. Dzięki zwiększonej wytrzymałości dostarczonego w zestawie adaptera, Engage 55 można bezpiecznie przenosić z jednego miejsca na drugie.

Pewność działania i ochrona słuchu

Aspekty gwarantujące komfort pracy

Profesjonalna łączność

Z miejsca gotowy do pracy

Pewność działania i ochrona słuchu

Zestaw Engage 55 występuje w dwóch wariantach, które dostosowane są do współpracy z popularnymi platformami komunikacyjnymi. Model oznaczony literami UC spełni potrzeby każdego, kto wykorzystuje np. Amazon Chime, Google Meet, Zoom etc. Wersję certyfikowaną dla Microsoft Teams łatwo rozpoznać po oznaczeniu MS zawartym w nazwie zestawu. Zawarta w nich technologia Jabra SafeTone 2.0 świetnie chroni słuch użytkownika przed potencjalnym uszkodzeniem. Zatrzymuje bowiem zarówno nagłe wzrosty natężenia, jak i ogranicza ogólną ekspozycję na dźwięk, pozwalając na bezpieczną i niemęcząca pracę.

Pewność działania i ochrona słuchu

Aspekty gwarantujące komfort pracy

Engage 55 cechuje się wysoką jakością dźwięku, zarówno transmitowanego, jak i odtwarzanego w trakcie rozmowy. Przyczyn tego należy doszukiwać się w mikrofonie z funkcją wyciszania szumów oraz zoptymalizowanych głośnikach. Zestaw zapewnia również maksymalny czas pracy do 13 godzin na pojedynczym ładowaniu. Oznacza to nawet cały dzień rozmów bez konieczności jego ładowania. Wskaźnik zajętości będzie w tym czasie informował współpracowników o każdej aktualnie prowadzonej rozmowie.

Aspekty gwarantujące komfort pracy

Profesjonalna łączność

Engage 55 wykorzystuje łączność bezprzewodową DECT, którą charakteryzuje kilka istotnych cech. Za jej najważniejszy aspekt można uznać dedykowaną częstotliwość pracy, zapewniającą między innymi ponadprzeciętną stabilność działania. Efektywny zasięg do 150m pozwala pracownikom bez problemu przemieszczać się do biurze w trakcie rozmowy. Co więcej, zastosowanie przez firmę Jabra algorytmów FIPS 140-2 do zabezpieczenia transmisji zapobiega wszelkim próbom jej podsłuchania.

Profesjonalna łączność

Z miejsca gotowy do pracy

Engage 55 w swoim zestawie zawiera adapter Link 400. Ich fabryczne sparowanie sprawia, że bezpośrednio po wyjęciu z pudełka są gotowe do podjęcia pracy. Sam adapter z kolei skonstruowano tak, aby cechował się zwiększoną wytrzymałością. Idei tej przyświecały między innymi zmiany w sposobie pracy, gdzie następować mogą zmiany miejsca jej odbywania. O zapewnienie aktualności oprogramowania zestawu zadbają z kolei Jabra Xpress i Jabra Direct. Zagwarantują w ten sposób obecność najnowszych poprawek oraz utrzymają go w doskonałym stanie.

Z miejsca gotowy do pracy

Specyfikacja techniczna

Produkt

Producent Jabra
Rodzina produktu Engage
Seria produktu Engage 55
Model produktu Engage 55 Mono
Typ słuchawek Mono
Rodzaj słuchawek Nauszne
Typ wykorzystywanej łączności Bezprzewodowa
Typ łączności bezprzewodowej DECT
Zasięg łączności bezprzewodowej słuchawek 150 m
Złącze odbiornika bezprzewodowego USB-A
Regulacja głośności Tak
Zakres częstotliwości 150 - 6800 Hz
Mikrofon Tak
Rodzaj mikrofonu ECM, MEMS
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 - 7300 Hz
Wyłącznik/wyciszenie mikrofonu Tak
Obsługiwane technologie IntelliTone - Automatyczne dostosowanie głośności, Jabra SafeTone - Ochrona słuchu przed skokami głośności oraz zmęczeniem, PeakStop - Eliminacja nagłych skoków głośności rozmów
Funkcje słuchawek Wskaźnik zajętości
Posiadane certyfikaty/spełnione wymogi Unified Communications
Czas pracy na wbudowanym akumulatorze Do 13 godzin
Stacja ładowania Tak
Typ gwarancji Producenta
Czas trwania gwarancji 24 miesiące
Kolor produktu Czarny
Waga produktu 0,06 kg

Opinie o produkcie

Opinia została dodana

Oceń produkt

Twoja ocena: